July 8th, 2010

Запорожець

Країна Мрій 2010

 10 та 11 липня на Вас чекатимуть:

Алеї Майстрів з 10.00

Книжковий ярмарок працюватиме з 11.00 до 19.00

На книжковому ярмарку буде представлений стенд «Бібліотеки газети «День», де усі бажаючи зможуть придбати книги та оформити передплату на газету.

Книжкові майстер-класи: з друкарської справи, із палітурення книжок, з виготовлення абетки з підручних матеріалів, з каліграфії, з виготовлення паперу, з ілюстрування книжок.

Велика літературна сцена – розміщується за брамою, в кінці книжкового ярмарку, перед входом до Алеї майстрів (14.00 – 19.00)

10 липня:

14.00 – 16.00 Література етнічних спільнот України.
16.00 – 18.00 Кобзарський слем. Слем-майстер Артем Полєжака
18.00 – 19.00 Вечір іронічної поезії (Юрко Позаяк, Володимир Цибулько, Артем Полежака, брати Капранови)

11 липня:

14.00 – 18.00 Література регіонів України (Одещина, Буковина, Криворіжжя, Закарпаття, Слобожанщина)
18.00 – 19.00 Вечірні поетичні читання від часопису «Київська Русь»


Літературна сцена - Марафон кулешів від українських зірок (у дворику музею Гончара) з 14.00:
Очаківський куліш від Братів Капранових
Казковий куліш від Сашка Лірника
Куліш за родинним рецептом від Ірен Роздобудько та Міли Іванцової
Мисливський куліш від Олексія Волкова
Куліш із Перевозьких хуторів від Марії Морозенко (видавництва Старого Лева)
Козацький куліш від Валерія та Наталії Лапікурів


Народне кіно від Сашка Лірника, вечір
Перегляд мультсеріалу «Моя країна – Україна» за сценарієм Сашка Лірника
Перегляд відзнятих матеріалів до народного фільму «Чорний козак» за мотивами казки Сашка Лірника



Конкурс вишиванок (тільки 10 липня) від партнера фестивалю «Кока-Кола Україна» з 12-00 до 15-30



Українсько-японський центр (14:00-20:00)
Японські танці Бонодорі
Майстер-клас із каліграфії
Майстер-клас із квілінгу (паперокрутіння) з японськими мотивами
Куточок одягання літнього кімоно «юката»
Майстер-клас з фурошікі – японського стилю упаковки речей
Демонстрація японських бойових мистецтв «кендо» (мистецтво фехтування на бамбукових мечах) та «іайдо» (мистецтво миттєвого оголення меча та атаки) на галявині «Ярило».
Фотографування в образі самурая та гейші


Галявина «Ярило»

Братство бойового козацького звичаю «Спас»: козацькі розваги з 13.00 до 18.00



10 липня:

Дитяча галявина з 12.00 (народні майстри: виготовлення дитячих іграшок)

16.00 – 17.00 - Дитячий колектив «Витоки», Одещина

17.00 – 18.00 - Лірник Сашко, казки



Сцена «Під Стінами Лаври»

13.00 – 14.00 - Автентичний колектив «Песанка», с. Космач

14.00 – 15.00 - «Vydraga», Литва

15.00 – 16.00 - «Testamentum Terrae», Білорусь

16.00 – 17.00 - «Técsői Banda», Україна

17.00 – 18.00 - «Хорея Козацька», Україна



Сцена «Зелена Галявина»

13.00 – 13.45 - Автентичний колектив «Червона калина», с. Луки

13.45 – 14.30 - Автентичний колектив с. Нересниця, Закарпаття

14.30 – 15.15 - Автентичний колектив «Джерело», Вінниччина

15.15 – 16.00 - Народний гурт родини Чудиновичiв, Полісся

16.00 – 16.45 - Гурт «Сільська музика», Рівне

16.45 – 17.30 - Автентичний колектив с. Рудка, Чернігівщина



Сцена «Майстерня танців»

13.00 – 14.00 - «Миколин Гурт», Бориспіль - майстер-клас українських танців

14.00 – 15.00 - «ТопОрКестра» – майстер-клас молдавських танців

15.00 – 16.00 - Автентичний колектив «Песанка», с. Космач – майстер-клас гуцульських танців

16.00 – 17.00 - «Vydraga» – майстер-клас литовських танців

17.00 – 18.00 - «Testamentum Terrae», Білорусь – майстер-клас середньовічних танців


Сцена «Кобзарська майстерня»

13.00 – 14.00 - Ярослав Крисько, бандура, Львів

14.00 – 15.00 - Василь Кирилич

15.00 – 16.00 - Микола Тихонович Товкайло, бандура, Переяслав

16.00 – 17.00 - Михайло Коваль, бандура, Великий Хутір, Черкащина

17.00 – 18.00 - Тарас Силенко, бандура, Київ


Вечірня сцена

18.00 – 19.00 – «Астарта», Київ

19.00 – 20.00 - Joanna Slowinska, Польща

20.00 – 21.00 - «Іļģi», Латвія

21.00 – 22.00 - Олег Скрипка

11 липня:



Дитяча галявина з 12.00 (народні майстри: виготовлення дитячих іграшок)

16.00 – 17.00 - Райгородок, інтерактивні народні ігри з дітьми

17.00 – 18.00 - Лірник Сашко, казки



Сцена «Під Стінами Лаври»

13.00 – 14.00 - «Миколин Гурт», Бориспіль

14.00 – 15.00 - «Técsői Banda», Україна

15.00 – 16.00 - Дитячий колектив «Витоки», Одещина

16.00 – 17.00 - «Макам», Крим

17.00 – 18.00 - Гурт «Сільська Музика», Рівне


Сцена «Зелена Галявина»

13.00 – 13.45 - Автентичний колектив с. Рудка, Чернігівщина

13.45 – 14.30 - Автентичний колектив «Джерело», Вінничина

14.30 – 15.15 - Гурт Музею Івана Гончара

15.15 – 16.00 - «Миколин Гурт», Бориспіль

16.00 – 16.45 - Народний гурт родини Чудиновичiв, Полісся

16.45 – 17.30 - «Михайлове Чудо», Київ



Сцена «Майстерня танців»

13.00 – 14.00 - Дитячий колектив «Витоки» - майстер-клас українських танців

14.00 – 15.00 - «Макам» – майстер-клас татарських танців

15.00 – 16.00 - «Vydraga» – майстер-клас литовських танців

16.00 – 17.00 - «Гуляйгород» – майстер-клас українських танців

17.00 – 18.00 - Тарас Компаніченко та «Хорея Козацька» – майстер-клас середньовічних танців



Сцена «Кобзарська майстерня» з 13.00 до 18.00

13.00 – 14.00 - Джеміль, Крим

14.00 – 15.00 - Володимир Биков, бандура, Київщина, с. Стрижавка

15.00 – 16.00 - Мустафа, Туреччина

14.00 – 17.00 - Тарас Компаніченко, кобза, ліра, бандура, Київ

17.00 – 18.00 - Ярема Шевчук, колісна ліра, бандура, Київ



Вечірня сцена

18.00 – 19.00 - «Йорий Клоц», Львів

19.00 – 20.00 - «Джамбібум», Білорусь

20.00 – 21.00 - «Вася Клаб», Київ

21.00 – 22.00 - ФОМА (український фольк-панк-шансон)