rolland_92 (rolland_92) wrote,
rolland_92
rolland_92

 • Location:
 • Music:

"Віддана" (2020)


Книга краща. Фільм - хай буде.

Думав, що напишу щось в стилі, от чому тут гусар, а не улан чи драгун, або чому крокують вояки 95-го полку, а не 58-го (!). І роздуми на цю тему. Однак, у фільмі ні кавалерії, ні піхоти не було. Проте жандарми та тюремні вартові не вселили оптимізму.
Сподобались головні акторки. Не Інстаграмні дівчата. що напрочуд важливо в сучасному кінематографі. Не сподобалось, що Стефу зіграла полька. Ні, я люблю польок, і акторка теж гарна, але невже не знайшлось української дівчини в український фільм? Андруховича ж знайшли.
Обидві сцени з вогнем у стрічці вийшли дещо недоладними, як на мене. Хоча кінцева сцена більш доповнює книжну і робить її зрозумілішою (хоча це дискусійно).
Звернув ще увагу на деталь в титрах. "Дівчина легкої поведінки №№1,2"(с). Чому б не написати - повія? Виходить решта дівчат, не повії, важкої поведінки?
Такі ось враження після перегляду.


Новий кіносезон, нова стрічка, новий кінотеатр. Між іншим в касі "Ліри" можна придбати новітні, якісні українські художні листівки та дещо з музичних дисків. Так що поціновувавчі - вперед :) Для мене все це виявилось приємним сюрпризом)))
Гарного всім понеділка й тижня!)

Tags: art, films, music, Österreich-Ungarn, Європа, Галичина, Київ, Україна, кіно, лірика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • "Корона"/"The Crown"

  Цікавезний, як на мене, серіал. Давно хотів ним поділитись. Всім кому цікава епоха/постать - до обов'язкового перегляду. Перші два сезони я…

 • "1917" (2020)

  "1917" - 5 з 10. Але спочатку хотів відзначити, що глядацька зала була повною. Сподіваюсь, це означає, що Велика війна нашому суспільству цікава.…

 • Соборність - 101!

  Класна дата. Вже вкотре повторюсь, що Злука, то, як на мене, одна з найважливіших подій Української революції 1917-1921 р. Зі святом всіх! Слава…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments