?

Log in

No account? Create an account
rolland_92 [userpic]

Немішаєве-Мироцьке. Великий пост

Початково думав розбити матеріал з цієї поїздки Кивщиною на дві окремі нотатки, але потім вирішив, нехай все буде цілісним. Стосовно назви, наскільки я зрозумів, межі нас. пунктів змінювались і головна пам'ятка певний час перебувала в Мироцькому. Розпочнемо ми з палацу, а потім перейдемо до менш відомих пам'яток та просто колоритних речей.


1. І ось він. Точніше вони. Руїни палацу Остен-Сакенів. Щоправда з цього ракурсу (тильний фасад) їхній вигляд доволі незвичний для багатьох.
Читати більшеCollapse )

rolland_92 [userpic]

Підтримка дружнього блогу

31 серпня 2018 (22:23)
current location: Ukraine, Kyiv

Літо завршу рекламою. Не протсо підтримка дружнього блогу, а й краєзнавчого інтернет-проекту шановного m_a_d_m_a_x . Людина нині робить дуже потрібну справу, адже зважаючи на умови в яких у нас все це перебуває, фіксація вигляду і стану пам'яток нині є дуже важливою.

   Я от понад півроку тому сам придбав собі одноаркушевий настінний календар з Сатанівським замком (навіть два, собі й на подарунок) і дуже з того тішуся. Мій календар навіть пережив потоп, але ще й досі висить і милує око.
Читати більшеCollapse )

rolland_92 [userpic]

Палац Завойка у Дунаївцях

   Дану нотатку ще можна було назвати - перехрещення геолокацій на Поділлі. От хто б міг подумати, що в Дунаївцях перетнуться Сомосьерра з Камчаткою. А тим не менш. Та про це далі.


1. Поїхали! Тильний фасад палацу у маєтку адмірала В. Завойка. Надто зелена, як для серпня трава. Тоді ще містечко Дунаївці адмірал Російської імперії українського походження придбав 1891 р. у Б. Скибневського.
Читати більшеCollapse )

rolland_92 [userpic]

Зі Святом Державного Прапора України!

23 серпня 2018 (00:01)
current location: Ukraine, Kyiv


(Оригінал: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10214388596163077&set=a.2274173128145&type=3&theater )
Як-то кажуть, сіяй та розвівайся! Зі Святом!

rolland_92 [userpic]

Навколопарадне з ілюстраціями

21 серпня 2018 (21:33)
current location: Ukraine, Kyiv
current song: Ой у лузі Червона калинаЯкось останнім часом довелось чимало спілкуватись і думати на цю тему. Надійшла від колеги пропозиція викласти все ось таким чином. Спочатку про головне, а потім деталі. Відразу ремарка - не служив. Але як громадянин і платник податків маю право на думку, зокрема, і в цій сфері. Чи потрібен? Звичайно так. Парад для будь якої нормальної країни з наявними збройними силамице їх репрезентація.Де ще громадяни, а особливо молоді, можуть так гарно розгледіти, проникнутись своєю армією наживо? Вірно. Серед всього іншого на параді. Аргументи миру війни не є доречними, адже паради мали місце в обидва зазначені стани буття людей/держав.
Читати більшеCollapse )

rolland_92 [userpic]

Кошице, березень 2018


1. Словаччина стала для мене відкриттям весняної поїздки. Відкриттям в дуже хорошому сенсі слова. Кошице зповна доклалось до цього фактору. Гадав, що буде певний стрес від того, що вперше в Єврозоні, та ні. Містом так захопився, що банкнотні питання відійшли далеко. Пропоную невеличку екскурсію містом з моїми враженнями.
Читати більшеCollapse )

rolland_92 [userpic]

Будівля вокзалу на ст. Голоби


  Шикарний вокзал Ковеля не витримав потуг Другої світової. Нинішній, хоч і не маленькй, але до естетики старого не дотягує на всі 100%. Чого не скажеш про вокзал у селищі Голоби. З 1903 року він несе нам свою модерну красу крізь світові війни. Не великий, але витончений і з башточкою. Окраса тутешнього залізничного відтинку. Сфотографовано у червні цього року.

kontrforss [userpic]

Joseph Noël Paton - Home (The Return from the Crimea), 1859

[reposted post] 15 липня 2018 (22:37), reposted by rolland_92

Joseph Noël Paton - Home (The Return from the Crimea), 1859

rolland_92 [userpic]

Будапешт, серпень 2016


1. Сьогодні поговоримо про колишню столицю Австро-Угорщини. Почнемо з символічного фото-брами. Це Буда. А я ж прибув у Пешт. Місто зустріло мене сонцем теплом і великою кількісттю звуків. Я в Парижі не був, але чомусь перша асоціація по Будапешту у мене викликалась саме з ним.
Читати більшеCollapse )

rolland_92 [userpic]

Прага, березень-квітень 2018

13 липня 2018 (17:15)
current location: Ukraine, Kyiv

  Даний запис започатковує новий формат подорожувальних оповідей про великі міста. Матеріалу про них дуже багато, а часу писати все частинами, як про невеликі історичні міста і містечка, мало. Тому, буду робити один такий оглядовий фотопост з враженнями, порадами тощо. А вже в майбутньому про деякі об'єкти та місцини буде оповідатись детальніше. Гарного читання.
***


1. Прага. Столиця Чехії.Місто де побувало чимало моїх друзів і родичів. Місто про яке я чув багато чого, в тому числі й доволі полярного. Від захоплення, до певних зауваг щодо туристичної показовості. Тому, поки туди збирався був дещо в роздумах. Та все ж, спасибі обставинам, що скерували мене саме в Прагу. Підсилило бажаня побачити все на власні очі ще й прочитана незадовго до подорожі книга Андрія Шарого та Яросслава Шимова (f_f) Австро-Угорську імперію.
   Дане фото знакове для праги і гарно описує міський простір. Цілком можливо, що в межах одного погляду Ви будете спостерігати культурні впливи багатьох епох!
Читати більшеCollapse )