Запорожець

Гори Донбасу. Краматорський регіональний ландшафтний парк, жовтень 2019

Я люблю природні пам'ятки. Назбиравши чимало інформації про історичні й архітектурні пам'ятки Краматорська наді мною крім них відразу почали восочити донбаські гори. Звичайно ж, планувалось почати їх огляд якось із Слов'янська, Святих гір. Планувалось..., але склалось набагто цікавіше.
Цього разу гуляємо РПЛ "Краматорським" - однією з перлин північного Донбасу, наймолодшим рпл в області. Детально, і доволі вичерпно, про нього розповість Вікіпедія. Від мене - враження й багато фото)))

1. Ще б трохи, і я не пройшов :)
Collapse )
Запорожець

DakhaBrakha - Alambari (2020)

А ось це саме те зараз. Та і навіть якби не зараз, то всеодно. Гарний вийшов альбом. Вже прослухав. І знову він мене погнав у роздуми, коли ж таки ще випаде нагода їх побачити наживо...
Дякую dakhabrakha_ua за новий альбом!)

Collapse )
УСС

"Freud" / "Фройд" (2020)


А ось це взагалі новинка під самоізоляцію. Щойно розпочав. Гадаю, за підсумками буде нотатка. А поки що, вже перша серія посприяла моєму вдосконаленню знань з цісарсько-королівської уніформології. Переглядаю далі)))
Запорожець

Дунайський міст, серпень 2019

Крім Металліки й музею залізничного транспорту в Русе був у мене ще один обов'язковий пункт в цій подорожі. Власне, перехід кордону між Румунією та Болгарією через Дунайський міст. Враховуючи мою любов до прикордоння це й не дивно. Пункт цей я втілив на 200%. Автомобільною складовою мосту проїхав вночі з Бухаресту в Русе, а залізницею по ньому проїхався вдень назадд - з Болгарії в Румунію. Саме з цього епізоду мандрівки й будуть фото в цій нотатці.


1. Так виглядає Дунай вверх за течією. В бік Сербії, Угорщини, Австрії та Німеччини.
Collapse )
Запорожець

Джурджу, серпень 2019

Джурджу, Журжу, Георгієв. Це місто має чимало варіантів своєї назви. Розташоване в 60км. від столиці Бухаресту воно теж не є останнім в країні, як в плані історії, так і в інфраструктурному аспекті. Залізничні ворота над Дунаєм. Північний вінець Дунайського мосту ("Мосту дружби"). Оскільки з Русе (Болгарія) я повертався в Бухарест потягом, то як раз рухався через міст і вїжджав до Румунії в Джурджу. Тут же був і прикордонний паспортний контроль, який здійснювався на станції. Отже, проїхали міст, в'їхїали в Румунію і через деякий час приїжджаємо на станції Джурджу-Норд. Поки прикордонники не зібрали паспорти, споглядаємо все з вікна.


1.
Collapse )
Запорожець

Сучава, серпень 2018

У мене в різних країнах/регіонах є особливе місце. Там де я вперше у цьому регіоні побував, ступив на землю. В Румунії таким є Сучава. Батьківщина Петра Могили з цікавими двома залізничними вокзалами. Південний вокзал, а саме про нього в основному йтиме мова, це вінець ще старої австро-угорської залізниці Перемишль-Сучава. Я, виходить, вже побував і в Пераишлі, і в Сучаві) В першому, коли це ще не було мейнстрімом. От, власне він красень:

1.
Collapse )
Запорожець

В голос

Нарешті прогортав стрічку друзів. Стільки всього цікавого за останный час. Покищо просто проглянув, тепер треба й перечитати.
А наразі трохи мистецтва. Відкрив для себе на днях такого от цікавого польського художника Казимира Похвальського. Ось дещо:


1. Молода панянка.
Collapse )