?

Log in

No account? Create an account
rolland_92 [userpic]

О 15:17 до Парижу

06 травня 2018 (21:21)
current location: Ukraine, Kyiv

   Поповню свій ряд антитерор-фільмів. Цього разу теж на реальних подіях. Ба більше, з реальними гкроями, тобто безпосередні учасники події зіграли самі себе. Якщо коротко, то кіно про тих, хто не розгубився!)


   Заключний в тріаді Клінта Іствуда. Дещо нестандартна оповідь, але дивтись цікаво. Всім раджу.
Приємного перегляду та гарного робочого тижня)))

rolland_92 [userpic]

X

04 травня 2018 (21:47)
current location: Ukraine, Kyiv
current mood: дещо святковий

   Не дивлячись на мій певний скпсис стосовно ювілеїв, беззаперечно - дата серйозна. За цей час тут було чимало написано й показано, але й збілшуються об'єми матеріалів, які б ще хотілось викласти. Загалом справа потихеньку йде.
   Хто б що не казав, а як не як ЖЖ ще живий, тому справи тут є. Цікаво, і як читати, і творити, щось самому. Матеріалів багато, сподіваюсь потихеньку викладатиму їх на Ваш розгляд.
   Спасибі всім, хто цей, без перебільшення, довгий час переглядає, читає та коментує мій журнал!
   Щиро Ваш, Rolland_92.
Читати більшеCollapse )

rolland_92 [userpic]

Позавчорашній погорілець

30 квітня 2018 (21:59)
current location: Ukraine, Kyiv
current mood: не радісно

   Хто позавчора по обіді, ближче до вечора, гуляв центром Києва (Хрещатик, Майдан), то міг почути чимало звуків сирен та побачити пожежні з багатьох київських депо ДСНС. Горів "хмарочос" Гінзбурга. В свою епохи він був однією з найвищих міських світських споруд. Вирішив навідатись до нього і самому подивитись, що і як:

Piccy.info - Free Image Hosting
1. Головний герой. Вибачте за знак в кадрі.

Piccy.info - Free Image Hosting
2. Вигорівша частина фасаду (квартира).
Читати більшеCollapse )

rolland_92 [userpic]

29.IV.1918 - 29.IV.2018

   В цей день, сто років тому, кораблі колишнього Чорноморського флоту, колишньої Російської імперії, в Севастополі підняли українські прапори. Через 100 років ми з вами побачили, що важко не лише підняти прапор, а і не спустити його. Тут на фото кормовий прапор, прапор ВМС України, фрегата U130 "Гетьман Сагпйдачний" (https://rolland-92.livejournal.com/157384.html). Саме цей прапор не було спущено у березні 2014 року! Між іншим, нинішній стяг ВМС в цілому повторює прапор військового флоту Української Держави, яка сьогодні також відзначає 100 років від свого початку.
  Сіяй та розвівайся український військово-морський прапоре, квітуйте наші ВМС!

rolland_92 [userpic]

До завтрішнього дня

   Така от мультиплікація:

rolland_92 [userpic]

Залізницею через Карпати ч. ІІІ: Вздовж Ужа. + Чоп

   Через українськи Карпати, до кордону-Чопа, з "великої" України пролягають два основні залізничні шляхи: Львів-Стрий-Бескидський перевал-Мукачево-Чоп і Львів-Самбір-Ужоцький перевал-Ужгород-Чоп. Перший маршрут я проїхав в серпні 2016 року, і зроблю зараз відсил на нього:
1) Природа й архітектура: https://rolland-92.livejournal.com/147530.html#cutid1
2) Технічні особливості, мости й тунелі: https://rolland-92.livejournal.com/147757.html#cutid1
3) Власне Чоп: https://rolland-92.livejournal.com/148064.html#cutid1
   Цього разу, дорогою до Праги, я проїхав другим маршрутом. В силу особливостей пори року багато не вдалось відзняти. В той же час, не хочу, щоб фото пропадали, тому й пишу нотатку. До того ж, цього разу вдалось, так би мовити, погуляти парком перестановки вагонів в Чопі, тому зможу Вам показати як цей процес виглядає ззовні. Запис складатиметься з двох частин, дорога Закарпаттям і трішки Чопа. Поїхали:


1. Вагон був хвостовий, що дозволяли робити такі фото. Ужоцький перевал вже давно позаду. Шкода, так хотілось побачити його, і Сян. Та вже якось іншим разом.
Читати більшеCollapse )

rolland_92 [userpic]

Тепер в парі


   Першу книгу мені подарували 8 років тому, другу пирдбав лише тепер. І хоч остання вийшла з перервою від першої, в 2009-2011, довго не виходило стати її власником. Тепер от є. А здається ж недавно виходили. Біжить час.

rolland_92 [userpic]

Весняна вода

   Пропоную вельмишановній аудиторії фото доволі типового, та водночас захопливого, в даному випадку, явища. Весняна велика вода на річці. Фото зроблені в м. Ворожба, Білопільського р-ну, Сумської області. Кінець квітня. Герой фото - річка Вир.


1. Як бачимо, на межі Сіверщини й Слобожанщини холодніше ніж в Києві.
Читати більшеCollapse )

rolland_92 [userpic]

"Примарна вежа"/"The Looming Tower"

20 квітня 2018 (14:44)
current location: Ukraine, Kyiv

   Черговий серіал. Трапляється, коли державні службовці забувають, що вони державні, і вищості блага держави протиставляють престиж корпорації, колір берету тощо. До чого це може призвести? Ось Вам гарна відповідь. "The Looming Tower" захоплюючий серіал на реальних подіях. Цікаво, виявляється скіьки всього сталося до того, як власне сталося 11 вересня. Актуально і для нас.

Читати більшеCollapse )

rolland_92 [userpic]

"Терор"/"The Terror"

   Були часи коли дослідження могли призвести не лише до шкоди Вашим очам чи спини, а і до втрати життя. Специфіка деяких і нині небезпечна для життя, але тим не менш. "Терор" серіал на реальних подіях, про знамениту полярну експедицію Франкліна. В цілому виробник не підвів, щоправда є низка мінусів. Зокрема мала кількість пари з ротів головних героїв, або її відсктність взагалі в кадрі. Також, особисто мене зацікавив аспект уніформи морських піхотинців. Чи були в них такі, модерні, як для другої половини 1840-х кашкети в той час?


Читати більшеCollapse )