Запорожець

Оньков С. Сон довжиною у вічність

   Ось така збірка оповідань вийшла у нашого v1snyk - а! З чим його й вітаю)))
Ба більше, я вже навіть став щасливим власником примірника, як раз на Миколая, за що авторові красна дяка!
Дуже приємно, коли в Твоїх жж-френдів трапляється ось таке :)
Piccy.info - Free Image Hosting
Collapse )
Запорожець

Захід сонця над Казеним Торцем у Краматорську


   Повернувся з Краматорська, ділюсь от таким гарним заходом сонця. Річка Казений Торець - одна з головних водних артерій Донбасу. Чимало фото привезлось з поїздки, викроїти б час, щоб понаписувати гарних звітів. Сподіваюсь, все буде)
   А наразі, всім гарного продовження тижня!
Київ_магістрат

Київ - оновлений Спас на Берестові


1. Ця субота ощасливила киян відкиттям оновленого відреставрованого собору Спаса на Берестові, на території Києво-Печерського заповідника. Невеличкий фотозвіт.
Collapse )
Запорожець

З Днем Державного Прапора України!

Piccy.info - Free Image Hosting
Державний Прапор України на щоглі МБАК Р175 "Бердянськ". В липні 2016 р. на моїх очах він увійшов до складу ВМС ЗСУ. Нині цей корабель - символ нашої війни з РФ. До перемоги! Зі Святом!
Запорожець

Metallica: Prague 18. 08. 2019

Бажання бути до Металліки поближче змусило взяти ще один квиток, таким чином двічі відвідавши їхні виступи за мандрівку. Теж колись думав, от би так зробити. Ну і тут не скажу що прям з великим бажанням, але вже зробив, як зробив. На Проагу вибір випав вельми просто - наявність квитків в продажу на момент прийняття рішення. Та і в це місто завжди приємно повернутись. + квитки відносно дешеві, а концерт на відкритому майданчику (аеропорт), чого в моєму досвіді ще не було. Тому як раз. Тут вже фото значно меньше.

Piccy.info - Free Image Hosting
1) На концерті була сила силенна українців і росіян. Біля мене було таке враження, що чехи на шоу взагалі в меньшості.
Collapse )
Запорожець

Metallica: Bucharest 14. 08. 2019

   Було в мене таке бажання почути Металліку саме в Бухаресті. Чому? Кілька причин. В цьому місті група рідко виступала. Була вона тут в пам'ятному 1999-му, як раз 20 років тому. В той же рік був і київський концерт гурту. В останнє банда давала там концерт аж в 2010. Відповідно новий мав викликати ажіотаж і стати неабияким. Так і була загалом. Ділюся трішки фото і враженнями :)
Piccy.info - Free Image Hosting
1) Перший досвід слухання Металліки і споглядання шоу з другої фанзони. Не дивлячись на цей факт лишився цілком задоволеним. Хоча в даному конкретному випадку звук був не надто.
Collapse )
Запорожець

Експрес “Київ – Бориспіль”

   Протестував нарешті і я це диво залізничного сполучення. Таке довгоочікуване. Рідко коли так трапляється в цьому журналі, але - свіжі, сьогоднішні (!) фото. Ласкаво прошу:


1. Станція Бориспіль-Аеропорт. Основна колія, платформи відправлення і прибуття. Добре, що все ж таки цей інфраструктурний об'єкт з'явився, але на цьому фото помітно, що є куди рости. Зокрема в плані облаштування цієї станції.
Collapse )
Запорожець

Сутківці в серпні 2018-го р.: оборона церква, залишки замку й краєвиди

   Таки ось. Пишу довгу нотатку. Вибір за Поділлям. Лишився звідти матеріал, який ще свіжий у пам'яті і водночас закриваючий серію тієї мандрівки рік тому. Між іншим, інтервал мандрівка - пост, майже рівно рік. Поїхали)


1. Візитівка Сутківців/Поділля - оборонна церква Св. Покрови 14-15 ст. Такий різновид архітектури одна з локальних особливостей. Дуже давно хотів її побачити, і в ту мандрівку пощастило! Загалом, гарна тоді подорож вийшла.
Collapse )
Запорожець

Dakh Daughters на Hedonism Sunset Live, Київ, ЮБК, 26. VII. 2019

   Не чекаючи й загадуючи на осінь вирішив піти на своїх улюблених влітку. Доволі цікава локація виявилась. Ну і шоу як завжди. Порадувало сильно. Хоч колектив і був не у повному скалді, та рівень витримали на 100 %!
Piccy.info - Free Image Hosting
І нарешті здійснилась мрія з мерчем! Давно вже було пора)))
Запорожець

"The Last Czars" (2019). Зашквар від Netflix

   Оскільки цікавить дана епоха/локації та персоналії вирішив не пропустити. І що в результаті? При більш-мнш сюжеті просто жахливе виконання. Образи та грим акторів, оперетні однострої, семпли (якщо не плаіат) з інших стрічок. Словом жах-зашквар!

(Фото: Нетфлікс)
Collapse )